Cechy redesignu w oddziałach banku

Panele akustyczne Kraft Wood Acoustic w pomieszczeniach ogólnodostępnych
Wygasa
Czego oczekują klienci od nowoczesnego banku, poza jakościowym obsługą? Stylowe i nowoczesne wnętrze, wygoda i komfort.

Jako główny materiał do realizacji projektów designerskich w oddziałach banku wybrano akustyczne panele Kraft Wood Acoustic. Panele akustyczne Kraft Wood Acoustic które są wykonane z drewna, spełniają wszystkie podstawowe wymagania. Po pierwsze, posiadają wysokie właściwości pochłaniania dźwięku, co pozwala na znaczne obniżenie poziomu hałasu i stworzenie akustycznego komfortu w pomieszczeniu. Po drugie, akustyczne panele Kraft Wood Acoustic to idealny materiał do realizacji projektów designerskich - mogą być wykonane w dowolnym kolorze i rozmiarze. Po trzecie, istotnym czynnikiem jest łatwość i szybkość montażu takich paneli.

Podczas redesignu pomieszczeń banku, oprócz akustycznych paneli Kraft Wood Acoustic, używane były również inne produkty od firmy Kraft. Podwieszany sufit wykonany został z sufitu rastrowego GLK oraz systemów T-profili KRAFT Fortis, które są standardem dla przestrzeni publicznych.
Kraft Deckensysteme śledzi za trendami w wykańczaniu pomieszczeń i zapewnia wysokiej jakości materiały do realizacji waszych pomysłów.

Życzymy inspiracji!
Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się