Innowacyjne placówki publiczne wybierają sufity podwieszane KRAFT

Innowacyjne placówki publiczne wybierają sufity podwieszane KRAFT
Wygasa

Magia sufitów podwieszanych KRAFT w centrum sportowo-rozrywkowym Leoland 

Centrum rozrywki i sportu LEOLAND otwarto w marcu 2023 roku. Dostawcą sufitów podwieszanych był nasz partner Stylovi Rishenya.

LEOLAND to projekt, który łączy rozwój dzieci, edukację oraz sport i jest jedyny w swoim rodzaju. Klub ma wszystko, od laboratorium naukowego po klub piłkarski wczesnego rozwoju. Dla dorosłych dostępny jest premium fitness club z programami sportowymi, basenem i strefą SPA. 

Nowoczesne wnętrze klubu to nie tylko piękny design, ale również w pełni inkluzywna przestrzeń bez barier dla osób w każdym wieku, w której można zapomnieć o fizycznych ograniczeniach i zanurzyć się w otoczeniu relaksu, rozwoju i inspiracji. LEOLAND nieustannie wyznacza nowe standardy w dziedzinie sportu i rozrywki, a wybór sufitów podwieszanych KRAFT świadczy o chęci stworzenia przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna.

W przypadku dużych pomieszczeń zastosowano listwę kubiczną oraz sufit podwieszany rastrowy. To najlepsze rozwiązanie dla dużych powierzchni - taki sufit nie będzie kolidował z systemami wentylacyjnymi czy gaśniczymi. Warto zwrócić uwagę na doskonałe połączenie listwy KRAFT z fakturą drewna i ogólną kolorystyką lokalu oraz na to, jak czarny sufit rastrowy doskonale komponuje się ze ścianami i kolumnami o kolorze jasnego betonu. Dla sufitu znajdującego się w kawiarni wybrano czarną listwę kubiczną, która idealnie podkreśla gładką strukturę płyt gipsowo-kartonowych i podkreśla płynne linie w projekcie pomieszczenia. W pomieszczeniach ogólnodostępnych zastosowano srebrne lub czarne listwy  kubiczne, podkreślając w ten sposób cechy konstrukcyjne poszczególnych przestrzeni.
Sufity podwieszane KRAFT zastosowano nie tylko w pomieszczeniach ogólnodostępnych i salach treningowych, ale także na terenie basenu fitness klubu. Ocynkowana stal i powłoka polimerowa zastosowana w listwie kubicznej i sufitach rastrowych KRAFT umożliwia zastosowanie sufitów podwieszanych KRAFT w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Firma KRAFT udziela 3-letniej gwarancji na korozję, choć w rzeczywistości okres ten może być 2-3 razy dłuższy.

Oba typy sufitów podwieszanych posiadają doskonałe właściwości do zastosowania w miejscach o charakterze publicznym, takie jak:

  • łatwy montaż,
  • nie wymagają konserwacji,
  • zapewniają łatwy dostęp do przestrzeni sufitu i maskują komunikację,
  • sufity podwieszane są ogniotrwałe i nie kolidują z systemami gaśniczymi i wentylacyjnymi.

Podczas gdy goście cieszą się atmosferą LEOLAND, sufity podwieszane KRAFT stanowią spektakularny dodatek do ogólnej atrakcyjności tego centrum sportu i rozrywki.

Dostawca sufitów podwieszanych: Stylovi Rishenya
Zdjęcia: Sergey Kadulin
Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się