Podwieszany sufit z falistych listew - w sam raz na basen! (+6 zdjęć)
Wygasa

Podwieszany sufit z falistych listew - w sam raz na basen! (+6 zdjęć)

Oryginalny projekt sufitu podwieszanego z listwy kubicznej z wykorzystaniem elastycznej belki nośnej.

W przypadku montażu sufitów podwieszanych z listwy kubicznej na zewnątrz lub w pomieszczeniach o dużej wilgotności zawsze pojawiają się uzasadnione pytania: "Jak metalowa listwa reaguje na niekorzystne warunki zewnętrzne?", "Czy metalowy sufit nie będzie podatny na korozję?", "Dlaczego nie zrobić sufitu podwieszanego z drewna zamiast metalowej listwy z fakturą drewna?". Z pewnością te pytania są ważne, dlatego na naszej stronie znajdziesz kilka artykułów, w których te kwestie są szczegółowo omówione. Na końcu tego artykułu odpowiemy na nie krótko. Tutaj jednak chcielibyśmy opowiedzieć o dodatkowych możliwościach, jakie daje projektantom elastyczna belka nośna w listwowych sufitach podwieszanych.

Jak widać na zdjęciach, projektanci postanowili wykonać sufity w strefie basenowej w kształcie fali. A żeby podkreślić fale w suficie, są one wykonane na różnych poziomach. Dzięki temu sufit podwieszany nie zlewa się w jedną przestrzeń, lecz wygląda bardziej trójwymiarowo. Zakończenie sufitu jest również zaokrąglone, na podobieństwo fali rozbijającej się o brzeg. Kolor listwy kubicznej również nie jest wybrany przypadkowo. Listwa z fakturą drewna doskonale komponuje się z otoczeniem, dodając mu delikatności i naturalności. Drewno zastosowano również w niektórych elementach wnętrza, dlatego podwieszany sufit wygląda bardzo efektownie. Ogólnie rzecz biorąc, rezultatem jest niezapomniane wnętrze, w którym wyraźnie widać zamysł projektowy.

Jeśli chodzi o zalety metalowej listwy kubicznej nad listwą drewnianą, to chcielibyśmy zwrócić uwagę na kilka kluczowych kwestii:
1. Trwałość listwy metalowej jest równie dobra lub nawet lepsza niż listwy drewnianej.
2. KRAFT Deckensysteme Ukraine oferuje trzyletnią gwarancję na przerdzewienie.
3. Waga listwy metalowej jest kilkakrotnie mniejsza niż listwy drewnianej, co upraszcza montaż.
4. W razie potrzeby listwę kubiczną można łatwo zdemontować, aby zapewnić dostęp do infrastruktury podsufitowej.
5. Sufit z listwy kubicznej można łatwo zmodernizować, po prostu wymieniając jeden kolor na drugi. Wieszaki i trawersy nie wymagają wymiany.

A najlepsze jest to, że listwa kubiczna KRAFT od wielu lat jest używana na zewnątrz i w wilgotnych pomieszczeniach i do tej pory nie zgłoszono ani jednej reklamacji.

Życzymy Wam inspiracji!

Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się