Sufit designerski z listwy KRAFT na stacji paliw "BRSM-Nafta" nowego formatu

Sufit designerski z listwy KRAFT na stacji paliw "BRSM-Nafta" nowego formatu
Wygasa
W grudniu 2023 roku "BRSM-Nafta" otworzyła swoją 215 stację benzynową, która została zaprojektowana w nowym formacie. Jednym z interesujących rozwiązań dla wnętrza stał się podwieszany sufit z listwy kubicznej KRAFT.

Stacja benzynowa wyróżnia się innowacyjnym designem. Designerski podwieszany sufit sprawia, że pomieszczenie staje się atrakcyjne i przyjemne dla odwiedzających.
Głównym materiałem wykończeniowym sufitu była wybrana listwa kubiczna KRAFT o szerokości 35 mm i długości od 50 do 150 cm. Kombinacja listew różnych kolorów i długości tworzy wrażenie nieliniowej powierzchni i wizualnie poszerza pomieszczenie. Za widoczną prostotą kryje się niezła praca projektantów i montażystów, ponieważ każda listwa na suficie została precyzyjnie obliczona pod kątem długości i rozmieszczenia. Wszystkie listwy zostały wykonane na zamówienie zgodnie z technicznym zadaniem na produkcji KRAFT. Projekty podwieszanych sufitów z tego rodzaju listew były już rozwijane w firmie KRAFT, ale wdrożenie tego projektu okazało się znacznie efektowniejsze niż wizualizacje.
Oprócz designu, nie należy zapominać o podstawowych zaletach podwieszanych sufitów z listwy kubicznej KRAFT:
- zgodność z wymaganiami bezpieczeństwa przeciwpożarowego
- łatwy dostęp do instalacji
- długi okres eksploatacji
- gwarancja producenta.
Inspiracji życzę!
Zdęzia BRSM.NAFTA
Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się