Sufity listwowe w kompleksie zdrowotnym: harmonijne połączenie drewna i metalu
Wygasa

Sufity listwowe w kompleksie zdrowotnym: harmonijne połączenie drewna i metalu

Projektanci zręcznie połączyli drewniane elementy i kostkę KRAFT w stylowym wnętrzu hotelowo-rekreacyjnego kompleksu w Morshyniu.

"Svyatyj Sharbel" to nie tylko spa, hotel i centrum medyczne; to miejsce, gdzie każdy może uciec od szalonego tempa życia, odnaleźć wewnętrzną równowagę dzięki unikalnemu połączeniu niepowtarzalnej przyrody Karpat i przytulnej atmosfery kompleksu. Każdy detal nowoczesnego, stylowego wnętrza jest starannie przemyślany, aby umożliwić gościom zanurzenie się w atmosferę spokoju i odnowy. Aby osiągnąć taki efekt, w otaczającej przestrzeni dominuje tekstura drewna, nadając pomieszczeniom ciepła, organiczności i naturalnego uroku.
Jednym z głównych elementów wnętrza są sufity podwieszane wykonane z metalowej listwy kubicznej KRAFT z teksturą drewna. Idealnie wpisują się w ogólną koncepcję wnętrza, stanowiąc podstawowy element wystroju.
Przykładowo na recepcji listwa kubiczna KRAFT montowana jest nie tylko na suficie, ale także na ścianach i doskonale komponuje się z drewnianymi panelami.
Sufit w barze składa się z solidnego układu listw połączonych z drewnianymi kolumnami. Ten sam układ listwy kubicznej znajduje się nad drugą lampą w jadalni. Sama sala jest ozdobiona wieloma różnymi elementami, a listwa kubiczna znajduje się wzdłuż obwodu. Warto podkreślić, że na barże zdobi pionowa listwa drewniana, która doskonale komponuje się z listwą kubiczną KRAFT na suficie.
Nawet w pokoju zabaw dla dzieci znalazło się miejsce na sufit podwieszany listwowy, aczkolwiek z dodatkiem w postaci „chmurek”.

Podsumowując, można stwierdzić, że wizualnie projekt wyszedł bardzo udany i zrównoważony dzięki starannej pracy projektantów, którzy sprawnie wykorzystali wszystkie mocne strony podwieszanych sufitów KRAFT. Jeśli chodzi o praktyczną stronę, warto przypomnieć, że podwieszane sufity KRAFT są niepalne, nie przeszkadzają systemom wentylacyjnym i gaśniczym, solidnie maskują instalacje, jednocześnie zapewniając łatwy dostęp do obsługi.

Życzymy Inspiracji!

Zdjęcie: Siergiej Kadulin
Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się