Płyty i panele do sufitów podwieszanych

/ Płyty sufitowe, panele, kasety

Kasety metalowe, panele akustyczne do sufitów na T-profilach

Sufity kasetonowe na T-profilach składają się z dwóch zasadniczych części - konstrukcji nośnej z T-profili KRAFT Nova lub KRAFT Fortis oraz płyt sufitowych (paneli, kaset), które montuje się w tej konstrukcji.
Można zastosować płyty wykonane z dowolnego materiału: płyta gipsowo-kartonowa, mineralna, metal, szkło, lustro, drewno itp. lub kasety sufitu rastrowego GLK. Firma KRAFT produkuje dwa rodzaje paneli sufitowych na T-profilach: kasety metalowe oraz drewnopochodne panele akustyczne KRAFT Wood Acoustic. Należy zauwaczyć, że panele KRAFT Wood Acoustic mają wiele możliwości zastosowania (na ścianach, przegrodach, wyspach itp.). Oprócz właściwości akustycznych posiadają dobre właściwości termoizolacyjne.
Oferujemy również panele siatkowe KRAFT Mesh Canopy wykonane z siatki cięto-ciągnionej lub zgrzewanej. Panele mogą być stosowane na ścianach i sufitach zarówno jako wyspy, jak i konstrukcje wielkogabarytowe.

Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się