Asortyment sufitów podwieszanych

/ NASZE PRODUKTY

Kompletne, profesjonalne rozwiązania dla sufitów podwieszanych

KRAFT Deckensysteme oferuje kompletne rozwiązania w zakresie systemów sufitów podwieszanych- kilka rodzajów T-profili, klasyczne sufity rastrowe, sufity rastrowe o strukturze piramidalnej, sufity rastrowe kasetonowe (modułowe) GLK, sufity listwowe na bazie listwa kubicznej i płaskiej, oprawy ledowe KRAFT LED, płyty sufitowe i panele akustyczne KRAFT, płyty mineralne OWA, pełna gama akcesoriów do montażu wszystkich rodzajów sufitów podwieszanych.
Designerski sufit listwowy KRAFT pomarańczowo-biały w biurze

Sufity rastrowe

Sufit rastrowy - to sufit podwieszany w formie kratki. Oferta KRAFT Deckensysteme obejmuje klasyczne sufity rastrowe, sufity rastrowe o strukturze piramidalnej, sufity rastrowe kasetonowe (GLK), a także niektóre pochodne (na przykład sufity rastrowe „ślepe”). Rodzaje sufity rastrowe różnią się kształtem prowadnic, sposobem montażu i kosztem.

Listwa kubiczna

Listwa kubiczna ma w przekroju profil w kształcie litery U. Szerokość listwy może wynosić 35 mm lub 88 mm, wysokość 35-105 mm, a długość do 6 m. Listwa kubiczna jest montowana na uniwersalnej trawersie KRAFT. Dla listwy kubicznej dostępne są również indywidualne mocowania i mocowania do elastycznej trawersy. Oprócz sufitów, listwa kubiczna może być również stosowana na ścianach i fasadach.

Listwa płaska

Sufit podwieszany wykonany z listwy płaskiej składa się z pionowych listew przymocowanych do belki nośnej. Listwa płaska jest dostępna z wygięciem w kształcie litery L i Z.

T-profile do sufitów podwieszanych

KRAFT Decensystem produkuje kilka modele T-profili. Głównymi są NOVA i FORTIS. Szerokość widocznej części profilu może wynosić 24 mm (standard) lub 15 mm (slim). Modele te różnią się od siebie pod względem wydajności i ceny. A wszystkie modele są ze sobą w pełni kompatybilne.

System oświetlenia KRAFT Led

Ekonomiczny system oświetlenia KRAFT LED przeznaczony jest do wszystkich rodzajów sufitów podwieszanych. KRAFT LED jest bezobsługowy z żywotnością do 50.000 godzin i jest całkowicie bezpieczny. W zależności od rodzaju sufitu podwieszanego oferujemy trzy rodzaje opraw: T-Led, G-Led i K-Led.

Rozwiązania projektowe dla sufitów podwieszanych

Sufity podwieszane KRAFT dają nieograniczone możliwości aranżacyjne dla każdego wnętrza. Na naszej stronie znajdziesz projekty koncepcyjne wnętrz wykonane przez dział projektowy KRAFT, które możesz wykorzystać w swoich projektach.

Metalowe kasety

Metalowe płyty KRAFT są używane z systemem nośnym T-profil KRAFT Fortis.

Akustyczne panele KRAFT

Akustyczne panele KRAFT WoodAcoustic to przyjazne dla środowiska rozwiązania do izolacji cieplnej i akustycznej.

Panele i wyspy z siatki metalowej

Panele siatkowe KRAFT Mesh Canopy są wykonane w dwóch rodzajach: siatka cięto-ciągniona lub siatka zgrzewana. Panele można układać zarówno poziomo, jak i pionowo.
Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Zawodzie, 24, 02-981, Warszawa, Polska

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się