Zdolność produkcyjna i wyposażenie

/ PRODUKCJA

Własna produkcja gwarantuje jakość naszych produktów!

"KRAFT Deckensysteme" - jest firmą produkcyjną pracującą w ramach pełnego cyklu produkcji. Oznacza to, że kontrolujemy proces produkcji na każdym etapie: od zakupu surowców do wysyłki gotowego produktu.
Surowce i materiały eksploatacyjne
Kupujemy surowce bezpośrednio od producentów. W naszym magazynie zawsze mamy miesięczny zapas metalu. W ten sposób staramy się chronić naszych klientów przed prawdopodobnymi przerwami w dostawach surowców.
Personel
Regularnie szkolimy naszych pracowników, co gwarantuje ich wysoką kwalifikacje oraz przestrzegamy wszystkich zasad bezpieczeństwa na produkcji.
Urządzenia i wyposażenie
Hala produkcyjna zawiera ponad 50 maszyn i linij produkcyjnych dla różnych typów naszej produkcji. Używamy sprzętu klasy europejskiej. Wszystkie urządzenia zostały dodatkowo zmodernizowane i dostosowane do wymagań naszej produkcji.
Dział projektowy
Dział projektowy firmy stale pracuje nad aktualizacją produktów. Tylko w ciągu ostatnich 3 lat wprowadzono ponad 30 innowacji i usprawnień.
W przypadku zamówień niestandardowych nasi inżynierowie sporządzą całą niezbędną dokumentację, uwzględniając możliwości produkcyjne.
Zdolność produkcyjna
Nasze możliwości produkcyjne pozwalają nam na przetwarzanie ponad 260 ton metalu miesięcznie. W razie potrzeby możemy zwiększyć wielkość produkcji poprzez wprowadzenie dodatkowych zmian roboczych. Nasz zakład produkcyjny jest gotowy do pracy 24 godziny na dobę.
Magazyn
Wszystkie nasze magazyny wyposażony zgodnie standardów ergonomii i bezpieczeństwa. Dzięki dobrze skoordynowanej i precyzyjnej pracy magazynierów produkcja wysyłana tak szybko, jak to możliwe.

Pełny cykl produkcyjny

Zakup surowców

Zakup surowców

Cięcie metalu

Cięcie metalu

Ustawianie linii

Ustawianie linii

Wytwarzanie produktów

Wytwarzanie produktów

Kontrola jakości

Kontrola jakości

Opakowanie

Opakowanie

Wysyłka do magazynu

Wysyłka do magazynu

Wysyłka do klienta

Wysyłka do klienta

Wybierając "KRAFT Deckensysteme" możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie zostanie zrealizowane z zachowaniem wysokiej jakości i na czas. Cenimy sobie naszą reputację jako rzetelnego producenta.
Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się