Sufity listwowe: Informacje ogólne

/ Podwieszane sufity listwowe

Informacje ogólne o sufitach podwieszanych stworzonych na bazie listw kubicznych i płaskich

W klasycznym rozumieniu listwa - to wąska długa deska lub drążek. Wcześniej sufit listwowy mógł być wykonany wyłącznie z drewna. Jednakże sufity z listew metalowych są pod wieloma względami lepsze od drewnianych. Firma KRAFT Deckensysteme oferuje dwa rodzaje takich listwowych sufitów podwieszanych: z listwy kubicznej oraz z listwy płaskiej. Oba rodzaje tych sufitów montowane są na uniwersalnej belce nośnej o rozstawie 52 mm. W przypadku listwy kubicznej dostępne są również indywidualne mocowania i elastyczna belka nośna.

Czym jest listwa sufitowa? Wszystkie listwy firmy KRAFT wykonane są ze stali ocynkowanej z powłoką polimerową, co pozwala nam udzielić 3-letniej gwarancji na korozję. Wśród zalet warto wymienić: łatwy montaż i demontaż, dowolny kolor wg palety RAL, a także opcja wyboru faktury drewna, wysokie walory użytkowe, bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Biuro z dwukolorowym biało-pomaranczowym sufitem podwieszanym listwowym kubicznym. System oświetlenia KRAFT K-Led
Listwa kubiczna
Listwa kubiczna w przekroju ma profil w kształcie litery U. Szerokość listwy może wynosić 35 mm lub 88 mm, wysokość 35-105 mm, długość do 6 m.
Listwa płaska
Listwa płaska (także sufit ekranowy) produkuję się płaską, a koniec takiej listwy jest wygięty w kształcie litery L lub Z.

Zalety listwowych sufitów podwieszanych nad innymi rodzajami sufitów podwieszanych

Główną różnicą między sufitami listwowymi a innymi rodzajami sufitów podwieszanych, takimi jak sufity akustyczne stworzone z T-profili lub sufity rastrowe, są nieograniczone możliwości kreatywności. Do potrzeb projektowych masz w rękach takie narzędzia jak: wysokość, szerokość, długość, skok, kolor itp. Zobacz przykłady designerskich sufitów wykonanych z listew firmy KRAFT w dziale "Pomysły na aranżacje sufitów" lub w "Galerii zdjęć".

Dzięki sufitom listwowym KRAFT można z łatwością stworzyć w swoim pomieszczeniu niezwykły i zapadający w pamięć wystrój!

Gdzie można użyć sufity listwowe firmy KRAFT

Sufity listwowe są uniwersalne. Można je stosować w nieruchomościach komercyjnych oraz w domach prywatnych, na sufitach i ścianach, w pomieszczeniach wilgotnych i na zewnątrz pomieszczeń. Krótko mówiąc, wszędzie. Nasze sufity listwowe są już stosowane w setkach obiektów:
- lotniska
- stacje metra
- centra handlowo-rozrywkowe
- sklepy
- kawiarnie, restauracje
- hotele
- sale konferencyjne
- centra biurowe
- kluby sportowe
- sieci stacji benzynowych i wiele innych obiektów.
Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się