Współpraca i partnerstwo

/ Współpraca z KRAFT

Najlepsze rozwiązania dla Twoich projektów

Jeśli jesteś projektantem, architektem, kierownikiem projektu lub firmą budowlaną, możemy zaoferować Ci rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojego projektu - zarówno ze standardowych produktów KRAFT, jak i według indywidualnych parametrów. Jesteśmy również zainteresowani rozwojem sieci dystrybutorów i oficjalnych przedstawicieli w różnych krajach.
DLACZEGO OPŁACA SIĘ WSPÓŁPRACOWAĆ Z "KRAFT Deckensysteme"?
  • Nasze systemy sufitowe są dobrze znane na rynku, więc pracujecie Państwo z produktem, który ma już doskonałą reputację.
  • Oferujemy kompletne rozwiązania sufitowe. Nie musisz zamawiać poszczególnych elementów z różnych miejsc - wszystko, czego potrzebujesz, możesz zamówić u nas.
  • Jesteśmy firmą produkcyjną, więc mamy możliwość kontrolowania całego procesu. Możecie mieć pewność, że Państwa zamówienie zostanie zrealizowane w ustalonym terminie.
  • Nasze fabryki do produkcji sufitów podwieszanych zlokalizowane są w Turcji i w Ukrainie. Realizując zamówienia, wybieramy najbardziej odpowiednią dla naszych klientów opcję, biorąc pod uwagę logistykę.
  • Dbamy o to, aby nasze produkty były zawsze aktualizowane. I jesteśmy gotowi szybko reagować na wszelkie zmiany.
  • Aktywnie się rozwijamy i stale poszerzamy nasz asortyment. Dotyczy to również naszych własnych innowacyjnych produktów. 
  • Zapewniamy wsparcie informacyjne. To najpełniejsze informacje do zamieszczenia w internecie, materiały reklamowe i katalogi, wyposażenie salonów i wiele innych.
  • Zapraszamy do zapoznania się z opiniami. Nasi specjaliści są zawsze gotowi odpowiedzieć na pytania i pomóc w znalezieniu najlepszego rozwiązania.
EKSPORT PRODUKTÓW FIRMY KRAFT
Na rok 2023 nasze sufity podwieszane są montowane w tysiącach obiektów w takich krajach jak Niemcy, Francja, Polska, Rumunia, Ukraina, Mołdawia, Łotwa, Litwa, Algieria, Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan, Uzbekistan. Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem wzajemnie korzystnej współpracy z firmami działającymi na rynku budowlanym.
Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się