Sufit rastrowy FAQ

/ FAQ: sufit rastrowy

Sufity podwieszane rastrowe firmy KRAFT - rodzaje sufitów rastrowych, materiał, opakowanie, wartość, wielkość oczek, zastosowanie, oświetlenie, obliczenia konfiguracyjne

1. Jakie rodzaje sufitów rastrowych produkujecie? Jakie są różnice między poszczególnymi rodzajami sufitów rastrowych? Jaka jest różnica między klasycznym sufitem rastrowym a sufitem rastrowym glk? Jaka jest różnica między klasycznym sufitem rastrowym a sufitem rastrowym o strukturze piramidalnej?

KRAFT Deckensysteme produkuje kilka rodzajów i modyfikacji sufitów rastrowych. Podstawowe rodzaje sufitów rastrowych KRAFT (kliknij tutaj, aby uzyskać więcej informacji):
- klasyczny
- o strukturze piramidalnej
- kasetonowy GLK.

Główne różnice między rodzajami sufitów rastrowych:
- Konfiguracja profilu. Klasyczny sufit rastrowy i kasetonowy GLK mają profil w kształcie litery U. Sufit rastrowy o strukturze piramidalnej ma profil w kształcie litery Y.
- Szerokość profilu. Szerokość profilu klasycznego sufitu rastrowego wynosi 9 mm, kasetonowego GLK - 15 mm. Szerokość profilu sufitu rastrowego o strukturze piramidalnej wynosi 9 mm w najwęższym miejscu i 50 mm w najszerszym.
- Sposób montażu. Klasyczny sufit rastrowy i sufit rastrowy o strukturze piramidalnej to konstrukcje samonośne. Sufit rastrowy kasetonowy GLK montowany jest na ramie utworzonej z T-profili KRAFT Fortis. Instrukcja montażu sufitu rastrowego kasetonowego GLK.

Sufit rastrowy kasetonowy GLK to najwygodniejsza opcja do montażu i demontażu (np. w celu przeprowadzenia prac konserwacyjnych instalacji w przestrzeni podsufitowej), ponieważ kasety można łatwo wyjąć z konstrukcji i ponownie zamontować. Do demontażu/montażu klasycznego lub piramidalnego sufitu rastrowego lepiej zaprosić profesjonalistów.

Popularne jest również sufit rastrowy typu "Żaluzje". Ten typ sufitu rastrowego ma prostokątne, a nie kwadratowe oczki i może być wykonany na bazie każdego typu sufitu rastrowego: klasycznego, o strukturze piramidalnej, kasetonowego GLK.

Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Stefana Okrzei, nr 1A, lok.10P 03-715, Warszawa

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się