Inspiracje

W zgodzie z naturą – listwa kubiczna o fakturze drewna we wnętrzu basenu

Drewno dodaje ciepła, naturalnej elegancji i poczucia przytulności każdemu wnętrzu. Rozważmy zalety takiego wystroju na przykładzie prywatnej sali basenowej.

Czym wyróżniają się wnętrza z wykorzystaniem drewna?
1. Naturalne piękno: drewno ma wyjątkową i wspaniałą teksturę, która tworzy naturalny i organiczny wygląd. Jego prostota i naturalność nadają pomieszczeniu ciepło i przyjemną atmosferę.
2. Neutralność: naturalne odcienie drewna są neutralne i łatwe do łączenia z innymi kolorami i odcieniami we wnętrzu.
3. Wizualna głębia: drewno dodaje wizualnej głębi i wymiaru przestrzeni. Jego faktura i odcienie tworzą interesujące akcenty i grę światła, dzięki czemu pomieszczenie jest bardziej zachęcające i żywe.
4. Poczucie jedności z naturą: wykorzystanie drewna w aranżacji wnętrz pomaga stworzyć połączenie z naturą. Naturalne odcienie drewna pomagają wprowadzić do wnętrza poczucie naturalnego środowiska.
5. Wszechstronność: drewno dobrze łączy się z różnymi materiałami, takimi jak kamień, metal i szkło, tworząc ciekawe i harmonijne kombinacje.
Wszystkie te właściwości drewna zostały wykorzystane w prezentowanym wnętrzu basenu – wygląda on bardzo wyważenie i przytulnie. Listwa kubiczna na ścianach jest ustawiona prostopadle do listwy na skośnym suficie, co stwarza wrażenie ciągłości i jedności różnych elementów. Sufit ze ścianami to centralna część wnętrza, której styl wyznacza aranżację całego pomieszczenia.

Należy wziąć pod uwagę jeden niuans - jako dekor na suficie i ścianach zastosowano nie listwę drewnianą, ale metalową Listwę kubiczną Kraft w kształcie sześcianu o fakturze drewna. Wielokrotnie już pisaliśmy, że szyna metalowa ma wiele zalet w porównaniu z drewnianą. Szyna metalowa nie ulega korozji, jest lżejsza od drewna, łatwo się ją montuje i demontuje, nie pali się i nie zakłóca pracy systemów wentylacyjnych i przeciwpożarowych. A z wyglądu nie różni się od naturalnego drewna.

Aktualności

Popularne artykuły

Listwowy sufit plaski + LED w centrum handlowym ParksMall (9 zdjęć)

Sufit ekranowy w centrum handlowym z ukrytą instalacją systemu oświetlenia KRAFT Led 

Oświetlenie KRAFT Led w kawiarni – stylowe i jasne!

Nasi partnerzy Top Acoustic cieszyli się kolejnym obiektem wykorzystującym produkty firmy KRAFT. 

Wskazówki dotyczące wyboru sufitu podwieszanego do kawiarni lub restauracji

Jest to ranking sufitów podwieszanych dla lokali gastronomicznych oparty na naszym wieloletnim doświadczeniu. 

Co możemy zrobić: Showroom sufitów podwieszanych Kraft

W jednym miejscu prezentowane są: lampy KRAFT Led, T-profil, płyty metalowe, listwa, griljato (w tym „żaluzje”) w różnych kolorach i rozmiarach! 

Projekt biura w stylu Apple i sufit listwowy

W tym pomieszczeniu wyłapuje się nuty „jabłkowego” designu, a  sufit z listwy kubicznej idealnie wpasowuje się we wnętrze. 

Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Zawodzie, 24, 02-981, Warszawa, Polska

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się