Inspiracje

Sufity listwowe KRAFT w prestiżowym kompleksie mieszkaniowym w Rumunii (zdjęcia przed i po)

Podziękowania od klienta i główne zalety sufitu listwowego (z listwy kubicznej) KRAFT stosowanego w mieszkaniach i domach prywatnych.

Krótkie wprowadzenie

Projekt ten jest ciekawy z kilku powodów. Po pierwsze, otrzymaliśmy dobry feedback i uznanie od naszych nowych partnerów. Po drugie, obiekt znajduje się w kraju UE, co ponownie świadczy o jakości naszych produktów. Po trzecie, nasze sufity listwowe zostały bezpośrednio zamontowane w mieszkaniach, podczas gdy 90% naszych produktów zazwyczaj jest montowanych w lokalach użytkowych. Po czwarte, mieszkania w tym domu przeznaczone są dla osób dobrze zarabiających: dom budowany jest według najnowszych technologii, w tym system "smart house", a koszt 1 mkw. wynosi 3500-4000 EURO. Podkreśla to również fakt, że sufity podwieszane KRAFT spełniają najwyższe europejskie standardy. Lecz po kolei.

Opis nieruchomości

Kompleks mieszkalny Herculane-1 znajduje się w miejscowości Kluż-Napoka. Jest to drugie po stolicy największe miasto w Rumunii. Ciekawostką jest fakt, że Kluż-Napoka to nieoficjalna stolica znanej na całym świecie Transylwanii. Jeśli chodzi o sam dom, to znajduje się w nim 30 mieszkań z jedną sypialnią, 18 z dwiema sypialniami, 4 z czterema sypialniami oraz penthouse na ostatnim piętrze. Całkowita powierzchnia mieszkalna domu to ponad 4 tysiące metrów kwadratowych.

Według inżyniera Witalija Gorczaga, przedstawiciela dewelopera SC Duncan Invest SRL, "...ten dom został pierwotnie zaprojektowany, a następnie zbudowany z wysokiej jakości, drogich materiałów i wyposażony w nowoczesne technologie, takie jak system "inteligentnego domu""....< > ... W efekcie wartość 1 metra kwadratowego powierzchni użytkowej wyniosła 3,5-4 tys. euro".

Dlaczego warto wybrać sufity podwieszane z listwy kubicznej Kraft?

Witalij Gorczag: "W 50-mieszkaniowym apartamentowcu budowanym w Kluż-Napoka w Rumunii, każde mieszkanie posiada system klimatyzacji, którego jednostka wewnętrzna zamontowana jest na suficie w korytarzu. Aby umożliwić dostęp do urządzenia w celu przeprowadzenia sporadycznej konserwacji, sufit musiał być łatwy do demontażu, a jednocześnie estetyczny. Dlatego zdecydowaliśmy się na sufit firmy KRAFT i uważamy, że dobrze trafiliśmy".

Opinia inwestora po zamontowaniu sufitu z listwy kubicznej Kraft na obiekcie

Mała dygresja. Statystycznie tylko 3% zadowolonych klientów pisze recenzje. Tym bardziej cenne są te recenzje! Z przyjemnością przedstawiamy referencje naszych rumuńskich kolegów.

Witalij Gorczag: "Produkt okazał się wysokiej jakości, łatwy w montażu i ma ładny wygląd. Muszę też dodać, że dzięki podpisanej umowie i pomimo stanu wojennego na Ukrainie dostarczyliście nam Państwo towar w najkrótszym możliwym czasie bez żadnych uszkodzeń, co pomogło nam rozpocząć montaż w wyznaczonym terminie. Przesyłam kilka zdjęć ogólnego widoku domu, a także sufitów przed i po montażu listew".

Główne zalety montażu sufitów podwieszanych firmy Kraft w prywatnym domu

Pomimo powszechnego przekonania, że sufity podwieszane są przeznaczone tylko do biur i sklepów, ten przykład obala to stwierdzenie. Dotyczy to w szczególności sufitów podwieszanych z listew kubicznych.

Kluczowe zalety kubicznych sufitów listwowych Kraft to:

1. Design. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo dużą ilość ciekawych wzorów z listwami kubicznymi. A to tylko niewielki ułamek tego, co jest można zaprojektować.
2. Estetyczny wygląd w każdym wnętrzu. Sufity podwieszane z listwy kubicznej KRAFT to uniwersalny sufit, który doskonale pasuje do każdej aranżacji wnętrza. A profesjonalna ekipa może zamontować sufity nawet w dużym mieszkaniu w ciągu zaledwie jednego dnia.
3. Prostota i szybkość instalacji. Sufity listwowe są łatwe w montażu nawet we własnym zakresie. A profesjonalna ekipa potrafi zamontować sufity nawet w dużym mieszkaniu w ciągu jednego dnia.
4. Montaż bez "mokrych prac". Sufity listwowe mogą być montowane na każdym etapie remontu, nawet na samym końcu.
5. Nie wymaga on żadnych modyfikacji głównego sufitu. Jednym z głównych celów sufitu podwieszanego jest właśnie ukrycie wad głównego sufitu.
6. Ukrywa instalacje. Sufit listwowy można wykorzystać do ukrycia wszelkiego rodzaju urządzeń, kanałów, okablowania itp. - taki sufit może je ukryć w bardzo estetyczny sposób. 
7. Łatwy do zdemontowania. Sufit z listwy kubicznej można łatwo zdemontować w celu przeprowadzenia działań konserwacyjnych.
8. Nie wymaga obsługi. 

Jak widać, sufity podwieszane z listwy kubicznej KRAFT to idealne rozwiązanie dla Twojej prywatnej rezydencji. 

Życzymy inspiracji!

Aktualności

Popularne artykuły

Sufit designerski z listwy KRAFT na stacji paliw "BRSM-Nafta" nowego formatu

В grudniu 2023 roku "BRSM-Nafta" otworzyła swoją 215 stację benzynową, która została zaprojektowana w nowym formacie. Jednym z interesujących rozwiązań dla wnętrza stał się podwieszany sufit z listwy kubicznej KRAFT.

Biuro "phyto" z listwą kubiczną na suficie i ścianach (+6 zdjęć)

Czy listwa kubiczna będzie pasowała do wnętrza z elementami fitodesignu?

Czym jest biuro bez wertykalnego ogrodu, szklanych ścieżek i podwieszanych sufitów? (+6 zdjęć)

Wnętrze i otoczenie w takim pomieszczeniu dosłownie naładuje się pozytywną energią. 

Ciekawe dekoracje sufitów i ścian z użyciem listew (+5 zdjęć)

Listwa sufitowa we wnętrzu jest przykładem wyważonego designu i praktyczności

Listwowy sufit plaski + LED w centrum handlowym ParksMall (9 zdjęć)

Sufit ekranowy w centrum handlowym z ukrytą instalacją systemu oświetlenia KRAFT Led 

Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Zawodzie, 24, 02-981, Warszawa, Polska

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się