Inspiracje

Innowacyjne placówki publiczne wybierają sufity podwieszane KRAFT

Magia sufitów podwieszanych KRAFT w centrum sportowo-rozrywkowym Leoland 

Centrum rozrywki i sportu LEOLAND otwarto w marcu 2023 roku. Dostawcą sufitów podwieszanych był nasz partner Stylovi Rishenya.

LEOLAND to projekt, który łączy rozwój dzieci, edukację oraz sport i jest jedyny w swoim rodzaju. Klub ma wszystko, od laboratorium naukowego po klub piłkarski wczesnego rozwoju. Dla dorosłych dostępny jest premium fitness club z programami sportowymi, basenem i strefą SPA. 

Nowoczesne wnętrze klubu to nie tylko piękny design, ale również w pełni inkluzywna przestrzeń bez barier dla osób w każdym wieku, w której można zapomnieć o fizycznych ograniczeniach i zanurzyć się w otoczeniu relaksu, rozwoju i inspiracji. LEOLAND nieustannie wyznacza nowe standardy w dziedzinie sportu i rozrywki, a wybór sufitów podwieszanych KRAFT świadczy o chęci stworzenia przestrzeni, która jest nie tylko funkcjonalna, ale także estetyczna.

W przypadku dużych pomieszczeń zastosowano listwę kubiczną oraz sufit podwieszany rastrowy. To najlepsze rozwiązanie dla dużych powierzchni - taki sufit nie będzie kolidował z systemami wentylacyjnymi czy gaśniczymi. Warto zwrócić uwagę na doskonałe połączenie listwy KRAFT z fakturą drewna i ogólną kolorystyką lokalu oraz na to, jak czarny sufit rastrowy doskonale komponuje się ze ścianami i kolumnami o kolorze jasnego betonu. Dla sufitu znajdującego się w kawiarni wybrano czarną listwę kubiczną, która idealnie podkreśla gładką strukturę płyt gipsowo-kartonowych i podkreśla płynne linie w projekcie pomieszczenia. W pomieszczeniach ogólnodostępnych zastosowano srebrne lub czarne listwy  kubiczne, podkreślając w ten sposób cechy konstrukcyjne poszczególnych przestrzeni.
Sufity podwieszane KRAFT zastosowano nie tylko w pomieszczeniach ogólnodostępnych i salach treningowych, ale także na terenie basenu fitness klubu. Ocynkowana stal i powłoka polimerowa zastosowana w listwie kubicznej i sufitach rastrowych KRAFT umożliwia zastosowanie sufitów podwieszanych KRAFT w pomieszczeniach o wysokiej wilgotności. Firma KRAFT udziela 3-letniej gwarancji na korozję, choć w rzeczywistości okres ten może być 2-3 razy dłuższy.

Oba typy sufitów podwieszanych posiadają doskonałe właściwości do zastosowania w miejscach o charakterze publicznym, takie jak:

  • łatwy montaż,
  • nie wymagają konserwacji,
  • zapewniają łatwy dostęp do przestrzeni sufitu i maskują komunikację,
  • sufity podwieszane są ogniotrwałe i nie kolidują z systemami gaśniczymi i wentylacyjnymi.

Podczas gdy goście cieszą się atmosferą LEOLAND, sufity podwieszane KRAFT stanowią spektakularny dodatek do ogólnej atrakcyjności tego centrum sportu i rozrywki.

Dostawca sufitów podwieszanych: Stylovi Rishenya
Zdjęcia: Sergey Kadulin

Aktualności

Popularne artykuły

Listwa KRAFT Cube montowana na zewnątrz świetna alternatywa dla drewna

Listwa kubiczna KRAFT nie traci swoich walorów dekoracyjnych pod wpływem działania czynników zewnętrznych

Jak stworzyć stylowy wystrój biura i zaoszczędzić na oświetleniu? (+7 zdjęć)

Porównajmy wady i zalety paneli LED, rastra i innych opraw do sufitów podwieszanych z oprawami KRAFT K-LED.  

Projekt biura w stylu Apple i sufit listwowy

W tym pomieszczeniu wyłapuje się nuty „jabłkowego” designu, a  sufit z listwy kubicznej idealnie wpasowuje się we wnętrze. 

Skręcamy listwę w kształt spirali - nowe możliwości projektowania (+7 zdjęć)

Praktyczne zastosowanie nowego uchwytu dla listwy KRAFT Cube na przykładzie salonu wystawowego

Oświetlenie biura w stylu Loft (+3 zdjęcia)

Zaletą sufitów w loftowym wnętrzu jest to, że lampę można przykręcić do dowolnego kawałka żelaza :)

Image
Producent metalowych sufitów podwieszanych
Kraft Deckensysteme Poland
ul. Zawodzie, 24, 02-981, Warszawa, Polska

NIP 1133080990
REGON 523974763
KRS 0001008039.
office@kraftds.pl
+48222304545
Pracujemy pn-pt od godziny 8 do 17
Zgadzam się z Warunkami korzystania i Polityką prywatności i oświadczam, że zapoznałem się z informacjami wymaganymi zgodnie z Artykuł 13 RODO.
Zgadzać się